Inschrijvingen per club

ANTWERPEN UNITED JUDO - BE

Naam Voornaam Graad Uxx Gewichtsklasse
BA Binta 4e Kyu U11 vrouw
BEREZNICKAS David 1e Kyu U13 man
DE RYCKE Mathias 2e Kyu U13 man
DE SCHUTTER Jens 2e Kyu U13 man
LOONTIENS Bent 4e Kyu U11 man
MOONEN Louis 4e Kyu U11 man
NEEFS Sean 2e Kyu U13 man
PEETERS Dantae 4e Kyu U13 man
VAN APERS Alex 4e Kyu U11 man
VAN APERS Flore 4e Kyu U11 vrouw
WOUTERS Sinan 4e Kyu U11 man
ZIEN Tarek 4e Kyu U13 man

BUDOSCHOOL YOTOSAMA - NL

Naam Voornaam Graad Uxx Gewichtsklasse
BOLLEBOOM Mike 2e Kyu U15 man -?? kg
BRABANDER Tim 1e Kyu U18 man -?? kg
HARPS Lars 2e Kyu U15 man -?? kg
KAT Jaimy 1e Kyu U18 man -?? kg
MEIJER Lucas 2e Kyu U18 man -?? kg
MEIJER Marit 2e Kyu U15 vrouw -?? kg
POELGEEST Amy 1e Kyu U18 vrouw -?? kg
ROMMELSE Josephine 2e Kyu U15 vrouw -?? kg
SIE Aishia 2e Kyu U15 vrouw -?? kg

BUSHIDO SAIVE - BE

Naam Voornaam Graad Uxx Gewichtsklasse
ANTOINE Léna 1e Kyu U18 vrouw -?? kg

CAL - FR

Naam Voornaam Graad Uxx Gewichtsklasse
DEGHNOUCHE Imene 3e Kyu U13 vrouw
DEGHNOUCHE Maissa 3e Kyu U13 vrouw

CHIKARA SPORT - NL

Naam Voornaam Graad Uxx Gewichtsklasse
GHATIAS Bianca kamal 2e Kyu U15 vrouw -?? kg
GHATIAS Claudia kamal 2e Kyu U18 vrouw -?? kg
GHATIAS Ricardo kamal 2e Kyu U18 man -?? kg
GRIEDE Sieb 2e Kyu U15 man -?? kg
LEUVERINK Lars 2e Kyu U18 man -?? kg

COMITE JUDO 93 - FR

Naam Voornaam Graad Uxx Gewichtsklasse
AMEAO FRANCHESCHI Sienna 3e Kyu U13 vrouw
BOUNEKIB Mohamed 4e Kyu U13 man
GUDUMAC Emma 4e Kyu U13 vrouw
HADJ ABDELKADER Assya 4e Kyu U13 vrouw
NGUEKAM Maxence 4e Kyu U13 man
PRIME Maelys 3e Kyu U13 vrouw
TACAFRED Maya 4e Kyu U13 vrouw
TIMO KADJOUE Naomie 4e Kyu U13 vrouw

DOJO LIÉGEOIS - BE

Naam Voornaam Graad Uxx Gewichtsklasse
ADZHAMATOV Amir 1e Kyu U18 man -?? kg
ELMEKKI Célia 1e Kyu U18 vrouw -?? kg
GRIFFON Antoine 1e Kyu U18 man -?? kg
GRIFFON Aurélien 2e Kyu U15 man -?? kg
GRIFFON Maxence 1e Kyu U18 man -?? kg
SMEEKENS Loan 4e Kyu U11 man
VAN MUYLDER Matteo 4e Kyu U11 man

ESSINK JUDO TEAM - NL

Naam Voornaam Graad Uxx Gewichtsklasse
MOREL Kirsten 1e Kyu U18 vrouw -?? kg
PEIJNENBURG Jovita 2e Kyu U15 vrouw -?? kg
PIJNENBURG Kirill 1e Kyu U15 man -?? kg
SCHOORMANS Jimmy 1e Dan U18 man -?? kg
SUSEBEEK Bo 1e Kyu U18 man -?? kg
VAN DER MAAS Kim 1e Kyu U18 vrouw -?? kg
VAN OUDGAARDEN Fleur 1e Kyu U18 vrouw -?? kg

GISHI JAMBES - BE

Naam Voornaam Graad Uxx Gewichtsklasse
BANYAMOLI Ozias 3e Kyu U18 man -?? kg
BELLET Nicolas 3e Kyu U18 man -?? kg
BUIJLE Pierre-issa 3e Kyu U18 man -?? kg
DZHAMALDINOV Amsar 1e Kyu U18 man -?? kg
FRANÇOIS Arthur 3e Kyu U15 man -?? kg
FREDERIX Sam 3e Kyu U15 man -?? kg
GABAYEV Salavat 3e Kyu U18 man -?? kg
GABAYEV Yacine 3e Kyu U15 man -?? kg
LAMBORELLE Yanis 3e Kyu U15 man -?? kg
MARCHAL Esteban 3e Kyu U18 man -?? kg
RHARIB Taha 3e Kyu U18 man -?? kg

IPPON LA LOUVIERE - BE

Naam Voornaam Graad Uxx Gewichtsklasse
VOLPIN Raphaël 2e Kyu U15 man -?? kg

J.C. BASTOGNE - BE

Naam Voornaam Graad Uxx Gewichtsklasse
JOB Neal 2e Kyu U15 man -?? kg

J.C. JENOS KWAI HOOGLEDE - BE

Naam Voornaam Graad Uxx Gewichtsklasse
DENYS Lien 1e Kyu U18 vrouw -52 kg
HESSEL Davina 1e Kyu U18 vrouw -63 kg
THONG IN Kothakon nud 2e Kyu U15 vrouw -57 kg
VANDENBULCKE Zoë 2e Kyu U18 vrouw -63 kg
VANHUYSE Jasper 2e Kyu U15 man -66 kg

JC BALEN - BE

Naam Voornaam Graad Uxx Gewichtsklasse
AIAZBEKOV Ranat 4e Kyu U13 man
DRIES Oscar 5e Kyu U11 man
HOEKS Liewe 5e Kyu U11 man
LUYCKX Laura 3e Kyu U15 vrouw -57 kg
VERHEYEN Nyo 5e Kyu U11 man

JC BASTOGNE - BE

Naam Voornaam Graad Uxx Gewichtsklasse
GILSON Louis 1e Kyu U18 man -?? kg

JC DE KLINGE - BE

Naam Voornaam Graad Uxx Gewichtsklasse
VAN BUYNDER Kyara 4e Kyu U13 vrouw
VAN DER HEIJDEN Lisa 4e Kyu U13 vrouw
VAN LANDEGHEM Julisa 4e Kyu U13 vrouw

JC FUDJI YAMA BOOM/SCHELLE - BE

Naam Voornaam Graad Uxx Gewichtsklasse
BOUSTTA Aymen 2e Kyu U18 man -55 kg
BOUSTTA Noor 3e Kyu U15 vrouw -52 kg
CHRISTIAENS Roos 2e Kyu U18 vrouw -57 kg
CLAES Matias 4e Kyu U13 man
CORNELIS Lisa 3e Kyu U15 vrouw -48 kg
CORNELIS Matthias 4e Kyu U13 man
DOOMS Calliope 1e Kyu U15 vrouw -48 kg
EL HAJOUTI Sofiane 1e Kyu U18 man -60 kg
EL HAJOUTI Ilyas 4e Kyu U13 man
MAEREVOET Dien 3e Kyu U18 vrouw -40 kg
MAEREVOET Seth 1e Kyu U18 man -55 kg
MICHIELS Anne-mai 3e Kyu U15 vrouw -57 kg
MOENS Dries 4e Kyu U11 man
MOENS Hanne 4e Kyu U11 vrouw
MUNEZA Noah karanga 4e Kyu U13 man
NIEUWBORG Cezar 4e Kyu U11 man
OUMHANI Abdalwahed 4e Kyu U13 man
SEGERS Hanne 4e Kyu U11 vrouw
SEGERS Marie 4e Kyu U11 vrouw
SMETS Sam 4e Kyu U11 man
SMOLDEREN Hanne 3e Kyu U15 vrouw -48 kg
TAEIJMANS Arne 4e Kyu U11 man
THONÉ Jasper 3e Kyu U15 man -46 kg
VAN BAELEN Fabio 2e Kyu U18 man -46 kg
VAN DYCK Wout 3e Kyu U15 man -50 kg
VAN PUT Jasper 5e Kyu U11 man
VAN PUT Lieselot 4e Kyu U13 vrouw
VOZNIUK Ratmir 4e Kyu U13 man
WELLEKENS Amelie 3e Kyu U15 vrouw -40 kg
WELLEKENS Bjarne 1e Kyu U18 man -66 kg
YEMBE Francois-harry 4e Kyu U13 man

JC FUDJI YAMA NIEL - BE

Naam Voornaam Graad Uxx Gewichtsklasse
SOMERS Lukas 3e Kyu U15 man -50 kg
VOS Fabian 4e Kyu U13 man

JC GREZ-DOICEAU - BE

Naam Voornaam Graad Uxx Gewichtsklasse
DE GENDT Yanis 4e Kyu U13 man
JACOB Erine 3e Kyu U13 vrouw
JACOB Maxime 4e Kyu U13 man
JACOB Romane 3e Kyu U11 vrouw

JC SAMBREVILLE - BE

Naam Voornaam Graad Uxx Gewichtsklasse
MEULEPAS Sara 3e Kyu U15 vrouw -48 kg

JC SAMURAI EINDHOUT - BE

Naam Voornaam Graad Uxx Gewichtsklasse
COOLS Wannes 4e Kyu U13 man
EYCKMANS Josse 5e Kyu U11 man
EYCKMANS Nette 4e Kyu U11 vrouw
GULDENTOPS Nioma 3e Kyu U15 vrouw -40 kg
HELSEN Jorre 1e Kyu U18 man -90 kg
HOYDONCKX Niels 4e Kyu U13 man
PEETERS Rendel 1e Kyu U18 man -60 kg
SCHEPERS Stijn 3e Kyu U15 man -42 kg
SMEYERS Cis 1e Kyu U18 man -50 kg
SMISDOM Lander 4e Kyu U13 man
VAN HOEF Bas 3e Kyu U15 man -42 kg
VAN REUSEL Julie 4e Kyu U13 vrouw
VAN WUNSEL Cédric 1e Kyu U18 man -60 kg
VANHEUKELOM Matz 3e Kyu U15 man -42 kg
VERBIST Mathis 3e Kyu U13 man
VERDONCK Per 1e Kyu U18 man -50 kg

JC STROOSSEN - LU

Naam Voornaam Graad Uxx Gewichtsklasse
DEVITT Adrien 4e Kyu U13 man
DIAS Kiara 3e Kyu U18 vrouw -?? kg
DIAS Luca 4e Kyu U13 man
IOANNIS Saltavareas 4e Kyu U13 man
KINN Mathieu 5e Kyu U11 man
LOU Salomé 4e Kyu U13 vrouw
LUSTAC Ismael 4e Kyu U13 man
LUSTAC Noham 4e Kyu U11 man
NOIROT Alaric 4e Kyu U15 man -?? kg
SCHROLLER Lora 3e Kyu U18 vrouw -?? kg
SCHROLLER Mia 4e Kyu U11 vrouw
SZABO Balazs 4e Kyu U13 man

JC WINCRANGE (LUX) - LU

Naam Voornaam Graad Uxx Gewichtsklasse
VALENTIN Jérémy 3e Kyu U15 man -?? kg

JCCMM - FR

Naam Voornaam Graad Uxx Gewichtsklasse
DEGHNOUCHE Ibrahim 1e Dan U18 man -?? kg

JIGO-TAI ZEMST - BE

Naam Voornaam Graad Uxx Gewichtsklasse
DELAFORTRIE Naomi 2e Kyu U15 vrouw -52 kg
DEVOOGDT Atse 2e Kyu U15 man -38 kg
GREGOIRE Kobe 2e Kyu U15 man -46 kg
NOUNAHOU ADANDE Noah 2e Kyu U15 man -55 kg
RAIS Arne 2e Kyu U15 man -55 kg

JITSU-KWAI HAMME - BE

Naam Voornaam Graad Uxx Gewichtsklasse
GIJSELINCK Yannick 1e Kyu U18 man -60 kg

JJJ DUDELANGE (LUX) - LU

Naam Voornaam Graad Uxx Gewichtsklasse
CORREIA Hugi 3e Kyu U18 man -?? kg
SCHILLING Chloé 2e Kyu U18 vrouw -?? kg

JJJC BONNEVOIE (LUX) - LU

Naam Voornaam Graad Uxx Gewichtsklasse
WELTER Leni 3e Kyu U15 vrouw -?? kg

JS LUMMEN - BE

Naam Voornaam Graad Uxx Gewichtsklasse
BULLENS Janne 3e Kyu U15 vrouw +63 kg
HAKOBYAN Garik 3e Kyu U15 man -42 kg
KACHIKAYEV Alikhan 1e Kyu U18 man -73 kg
PEYFFERS Bavo 2e Kyu U15 man -38 kg
WYNANTS Emile 2e Kyu U15 man -55 kg

JU-JITSU & JUDO CLUB BRUGG - CH

Naam Voornaam Graad Uxx Gewichtsklasse
HALBHEER Nils 2e Kyu U15 man -?? kg
HALBHEER Svenja 1e Kyu U18 vrouw -?? kg

JUDO A-ZEVEN - NL

Naam Voornaam Graad Uxx Gewichtsklasse
ADEMA Ciska 1e Kyu U18 vrouw -?? kg
BAALSMANS Nils 1e Kyu U18 man -?? kg
BROUWER Merwin 1e Kyu U18 man -?? kg
BUWALDA Amara 1e Kyu U18 vrouw -?? kg
BUWALDA Riemer jelte 1e Kyu U15 man -?? kg
DE RUITER Minke 1e Kyu U18 vrouw -?? kg
DOUMA Danique 1e Kyu U18 vrouw -?? kg
FERWERDA Mart 1e Kyu U18 man -?? kg
GUIKEMA Michel 1e Kyu U18 man -?? kg
JIN Harms 1e Kyu U18 man -?? kg
KATS Pietsje 1e Kyu U18 vrouw -?? kg
KRIKKE Chantal 1e Kyu U15 vrouw -?? kg
KUIPERS Johnvincent 1e Kyu U15 man -?? kg
LECO Terpstra 1e Kyu U18 man -?? kg
OFFENBERG Leah 1e Kyu U18 vrouw -?? kg
SPINDER Faye 1e Kyu U18 vrouw -?? kg
TOLSMA Jetle 1e Kyu U15 man -?? kg
VAN DER VEEN Quinten 1e Dan U18 man -?? kg
VELSTRA Sil 1e Kyu U18 man -?? kg

JUDO CLUB BEAUFORT - LU

Naam Voornaam Graad Uxx Gewichtsklasse
BAGNOWSKI Tun 4e Kyu U13 man
BANGNOWSKI Leo 4e Kyu U11 man
FERREIRA Joana 3e Kyu U18 vrouw -?? kg
MARIANI Romain 3e Kyu U18 man -?? kg
MILLER Max 3e Kyu U15 man -?? kg
POST Ayleen 4e Kyu U13 vrouw
SCHMIT Lena 3e Kyu U18 vrouw -?? kg
SCHUELLER Yan 4e Kyu U13 man
WEYLAND Cheryl 3e Kyu U18 vrouw -?? kg

JUDO CLUB BIEL/BIENNE NIDAU - CH

Naam Voornaam Graad Uxx Gewichtsklasse
MONNEY Lya 2e Kyu U15 vrouw -?? kg

JUDO CLUB DE HERVE - BE

Naam Voornaam Graad Uxx Gewichtsklasse
GUISSAR Arno 3e Kyu U15 man -?? kg

JUDO CLUB HOLZWICKEDE E.V. - DE

Naam Voornaam Graad Uxx Gewichtsklasse
KRIST Kevin 1e Kyu U15 man -?? kg

JUDO CLUB KOKSIJDE - BE

Naam Voornaam Graad Uxx Gewichtsklasse
AWAH Joel 2e Kyu U15 man -55 kg
CAESTECKER Louis 1e Kyu U18 man -60 kg

JUDO CLUB LE TREFLE - BE

Naam Voornaam Graad Uxx Gewichtsklasse
AZZAOUI Kenza 1e Kyu U18 vrouw -40 kg
NAYLA El makhoukhi 3e Kyu U13 vrouw
SEFSAF Hamza 3e Kyu U13 man
SOULAYMANE Bentatou 5e Kyu U11 man

JUDO CLUB SAMBREVILLE - BE

Naam Voornaam Graad Uxx Gewichtsklasse
BOUVIER Marielle 1e Kyu U18 vrouw -?? kg
DEMPTINNE Clément 1e Kyu U18 man -?? kg
LAMBRECHTS Ambre 3e Kyu U15 vrouw -?? kg
LAMBRECHTS Aurélien 1e Kyu U18 man -?? kg
LAMBRECHTS Théo 3e Kyu U15 man -?? kg
SABA Nicolas 3e Kyu U13 man
VANDENBERGHE Evan 1e Kyu U18 man -?? kg

JUDO CLUB SATO - NL

Naam Voornaam Graad Uxx Gewichtsklasse
WALINGA Ruben 1e Kyu U18 man -?? kg

JUDO CLUB SINT PIETERS LEEUW - BE

Naam Voornaam Graad Uxx Gewichtsklasse
LAHMAR Bilel 1e Kyu U18 man -73 kg
NGOUMOU David 2e Kyu U18 man +90 kg
VAN BOXEL Sien 2e Kyu U18 vrouw -48 kg

JUDO JU JITSU DES FAGNES COUVIN - BE

Naam Voornaam Graad Uxx Gewichtsklasse
ROUSSEAU Léah 1e Kyu U18 vrouw -?? kg

JUDO KWAI MOORSELE - BE

Naam Voornaam Graad Uxx Gewichtsklasse
VANHAUWAERT Zian 1e Kyu U18 man -60 kg

JUDO PERREY GUERRIER - FR

Naam Voornaam Graad Uxx Gewichtsklasse
APTSIAURI Beka 1e Dan U18 man -?? kg
DERICK Julien 1e Dan U18 man -66 kg
DIALLO Eliakim 4e Kyu U11 man
GERAULT Kevin 1e Dan U18 man -?? kg
HARADA Mol Sey 1e Dan U18 man -60 kg
MENDY Pierre 1e Dan U18 man -?? kg

JUDO STENE - BE

Naam Voornaam Graad Uxx Gewichtsklasse
KOOREMAN Sam 3e Kyu U15 man +66 kg

JUDO TEAM HERMÉE - BE

Naam Voornaam Graad Uxx Gewichtsklasse
AZZALIN Tiziano 1e Kyu U15 man -?? kg
DAPA Maelys 2e Kyu U15 vrouw -?? kg
GHIOT Théo 2e Kyu U15 man -?? kg
PETERSEM Lucie 1e Kyu U15 vrouw -?? kg
SILVERSMET Noah 2e Kyu U15 man -?? kg

JUDO TEAM INTERNATIONAL - BE

Naam Voornaam Graad Uxx Gewichtsklasse
BREDIKHINA Polina 3e Kyu U15 vrouw -57 kg
KHATCHATOURIAN David 2e Kyu U15 man -50 kg
NARINYAN Movses 2e Kyu U18 man -90 kg

JUDO TOP NIVEAU - BE

Naam Voornaam Graad Uxx Gewichtsklasse
D?HONT Achille 2e Kyu U15 man -?? kg
DUQUENNOIS Euphémie 1e Kyu U18 vrouw -?? kg
DUQUENNOIS Orane 1e Dan U18 vrouw -?? kg
ELÉNA Filipetto 1e Kyu U18 vrouw -?? kg
LATORRATA Clea 1e Kyu U18 vrouw -?? kg
STRAGIER Emma 1e Kyu U18 vrouw -?? kg

JUDO/JUJITSUCLUB JUZANDO - BE

Naam Voornaam Graad Uxx Gewichtsklasse
NUYTS Ward 2e Kyu U15 man -55 kg
SOMERS Arne 2e Kyu U15 man -55 kg

JUDOCENTRUM LEUVEN - BE

Naam Voornaam Graad Uxx Gewichtsklasse
APPELTANTS Lander 1e Kyu U18 man -55 kg
DJIKIA Eliana 1e Kyu U18 vrouw -63 kg

JUDOCLUB AKOGARE - BE

Naam Voornaam Graad Uxx Gewichtsklasse
FINKELMANIS Vitya 5e Kyu U11 man

JUDOCLUB ARENDONK - BE

Naam Voornaam Graad Uxx Gewichtsklasse
GYS Lukas 3e Kyu U18 man -66 kg
HUYBRECHTS Thibo 4e Kyu U13 man
KOMMER Cederic 1e Kyu U18 man -66 kg
LARACKER Tygo 5e Kyu U11 man
VAN OUDHEUSDEN Shelsy 1e Kyu U15 vrouw -57 kg
VAN OUDHEUSDEN Shimke 4e Kyu U13 vrouw
VERWAEST Lara 2e Kyu U18 vrouw -57 kg
VERWAEST Lenne 3e Kyu U15 vrouw -44 kg
VERWAEST Daan 3e Kyu U13 man
WALBERS Ferre 3e Kyu U13 man
WILS Vince 4e Kyu U11 man

JUDOCLUB ASAHI `90 KRUISHOUTEM - BE

Naam Voornaam Graad Uxx Gewichtsklasse
GAJAEV Ahmed 2e Kyu U15 man -34 kg
JACOBS Ilias 1e Kyu U18 man -55 kg

JUDOCLUB AUDERGHEM - BE

Naam Voornaam Graad Uxx Gewichtsklasse
GUZ Michael 1e Kyu U18 man -?? kg
GUZ Nicolas 1e Kyu U18 man -?? kg
OOSTERHUIS Astrid 1e Kyu U18 vrouw -?? kg
SCHMIT Alexia 4e Kyu U13 vrouw
SCHMIT Nikolas 5e Kyu U11 man
VAN HOOREBEECK Jax 5e Kyu U11 man
WISCHOOFF Archibald 1e Kyu U18 man -?? kg

JUDOCLUB BANZAI - BE

Naam Voornaam Graad Uxx Gewichtsklasse
VAN VLAENDEREN Jasper 1e Kyu U18 man -60 kg

JUDOCLUB BONHEIDEN - BE

Naam Voornaam Graad Uxx Gewichtsklasse
ASATRYAN Norik 5e Kyu U11 man
ECHAHBOUNI Mohamed-amin 4e Kyu U13 man
LEMAITRE Toone 2e Kyu U18 man -50 kg
NAEGELS Luna 3e Kyu U13 vrouw
PEETERS Joren 2e Kyu U15 man -50 kg
VAN DER AA Senne 5e Kyu U11 man
VAN GYSEL Felix 4e Kyu U11 man
VAN NIEUWENHUYZE Jan - julius 3e Kyu U13 man
VAN NIEUWENHUYZE Otto - jan 3e Kyu U13 man
VAN ROY Alexander 3e Kyu U15 man -55 kg
VER DONCK Benjamin 3e Kyu U15 man -60 kg

JUDOCLUB BRUGGE - BE

Naam Voornaam Graad Uxx Gewichtsklasse
ANSEEUW Karel song-k 1e Kyu U18 man -66 kg
BATEN Kyara 3e Kyu U15 vrouw -63 kg
VANDEMAELE Mats 3e Kyu U15 man -55 kg
VELGHE Anne fleur 1e Kyu U18 vrouw -70 kg

JUDOCLUB EDO - BE

Naam Voornaam Graad Uxx Gewichtsklasse
AEGDEN Jannes 1e Kyu U18 man -60 kg

JUDOCLUB GEETBETS - BE

Naam Voornaam Graad Uxx Gewichtsklasse
BOGAERT Ilkay 2e Kyu U15 man -50 kg
BORGERS Yelco 2e Kyu U15 man -42 kg
BORGERS Yoren 2e Kyu U15 man -50 kg
MATHUES Sid 2e Kyu U15 man -50 kg
TANGIEV Adam 2e Kyu U18 man -55 kg

JUDOCLUB GENT-DRONGEN - BE

Naam Voornaam Graad Uxx Gewichtsklasse
BAELE Samuel 3e Kyu U11 man
DOLAKOV Umar 3e Kyu U11 man
GOETHALS Johanna 4e Kyu U13 vrouw
KHASAROV Abdul-malik 2e Kyu U13 man
KOLOEV Umar 3e Kyu U15 man -34 kg
KOLOEV Moehammad 4e Kyu U11 man
PROOT Jonas 2e Kyu U13 man
VAN GOETHEM Oscar 2e Kyu U13 man

JUDOCLUB GRUITRODE - BE

Naam Voornaam Graad Uxx Gewichtsklasse
BONGAERS Leen 1e Kyu U18 vrouw -52 kg
BOSMANS Simon 2e Kyu U13 man
BROUNS Door 4e Kyu U11 man
BROUNS Kent 2e Kyu U13 man
BROUNS Nand 4e Kyu U11 man
CREEMERS Emma 2e Kyu U15 vrouw -48 kg
CREEMERS Sam 3e Kyu U11 man
CREMERS Max 2e Kyu U15 man -60 kg
EMMERS Tyan 2e Kyu U15 man -46 kg
EMMERS Maico 3e Kyu U13 man
FRANSEN Robbe 4e Kyu U13 man
GEUNS Gust 2e Kyu U15 man -34 kg
GEUNS Ties 3e Kyu U13 man
HASSOUN Alhamzah 1e Kyu U18 man -66 kg
MAMMARELLA Noa 5e Kyu U11 vrouw
REUMERS Lander 2e Kyu U13 man
SCHOOFS Jerko 1e Kyu U18 man -46 kg
SLOOTMAKERS Lander 3e Kyu U11 man
SWENTERS Matisse 2e Kyu U13 man
THAENS Lenne 3e Kyu U13 man

JUDOCLUB HAMONT - BE

Naam Voornaam Graad Uxx Gewichtsklasse
VAN VOLSEM Alex 3e Kyu U13 man

JUDOCLUB HERZELE - BE

Naam Voornaam Graad Uxx Gewichtsklasse
DE PAUW Olaf 2e Kyu U15 man -50 kg
DHONDT Robbe 1e Kyu U18 man -55 kg

JUDOCLUB HIRANO - BE

Naam Voornaam Graad Uxx Gewichtsklasse
DENIS Indra 3e Kyu U15 man -42 kg
FORNOVILLE Simon 1e Kyu U18 man -46 kg
GOOS Lars 3e Kyu U15 man -42 kg
LEENAERTS Kaat 3e Kyu U15 vrouw -40 kg
LEENAERTS Senne 2e Kyu U18 man -46 kg
SCHOENMAECKERS Bas 3e Kyu U15 man -42 kg
VAN DYCK Daan 4e Kyu U13 man
VAN GINNEKEN Menno 5e Kyu U11 man
VAN TICHELT Fien 3e Kyu U13 vrouw
VAN TICHELT Toon 4e Kyu U13 man

JUDOCLUB JITA KYOEI DUFFEL - BE

Naam Voornaam Graad Uxx Gewichtsklasse
CAERS Brent 3e Kyu U15 man -42 kg
CEULEMANS Anna 3e Kyu U18 vrouw -63 kg
DAKHAEV Yassin 3e Kyu U15 man -50 kg
DIEUDONNÉ Jens 3e Kyu U18 man -50 kg
JANSSEN Merijn 3e Kyu U18 man -66 kg
MAGAMADOV Mohamed 3e Kyu U18 man -73 kg
MATTHIJS Lars 3e Kyu U18 man -55 kg
NAGELS Jolien 3e Kyu U15 vrouw -44 kg
SIEBENS Jef 3e Kyu U15 man -46 kg
VAN DER HEYDEN Ditse 3e Kyu U15 man -55 kg
VAN DER HEYDEN Kyra 3e Kyu U18 vrouw -44 kg
VAN EUPEN Matteo 3e Kyu U13 man
VAN EUPEN Thomas 3e Kyu U13 man
VAN LOOCK Sien 3e Kyu U18 vrouw -70 kg
VERHAEGEN Gitte 3e Kyu U18 vrouw -57 kg

JUDOCLUB KAPELLE O/D BOS - BE

Naam Voornaam Graad Uxx Gewichtsklasse
CEUPPENS Tobi 1e Kyu U18 man -60 kg
STALPAERT Yann 3e Kyu U15 man -66 kg

JUDOCLUB KAWAISHI INGELMUNSTER - BE

Naam Voornaam Graad Uxx Gewichtsklasse
VANZIELEGHEM Jutta 1e Kyu U18 vrouw -48 kg

JUDOCLUB KODOKAN MERCHTEM - BE

Naam Voornaam Graad Uxx Gewichtsklasse
DENYN Jens 2e Kyu U18 man -73 kg
EL MRABET Mehdi 3e Kyu U15 man -42 kg
VANDROOGENBROECK Lisa 2e Kyu U18 vrouw -52 kg

JUDOCLUB KOOLSKAMP - BE

Naam Voornaam Graad Uxx Gewichtsklasse
LIEVENS Michelle 1e Dan U18 vrouw -70 kg

JUDOCLUB MANSIO - BE

Naam Voornaam Graad Uxx Gewichtsklasse
BEETERENS Hanne 1e Kyu U15 vrouw -63 kg
BEETERENS Ruben 1e Kyu U18 man -66 kg
CAMMAERT Louan 4e Kyu U13 man
COPPENS Stijn 4e Kyu U13 man
DE BEULE Fuurke 3e Kyu U13 vrouw
KINT Lars 1e Kyu U18 man -55 kg
MEYS Sacha 5e Kyu U11 man
VAN DE WALLE Matthias 5e Kyu U11 man
VAN DE WALLE Nicolas 4e Kyu U11 man

JUDOCLUB NEVELE - BE

Naam Voornaam Graad Uxx Gewichtsklasse
GEERS Kaat 1e Kyu U18 vrouw -52 kg

JUDOCLUB OLEN - BE

Naam Voornaam Graad Uxx Gewichtsklasse
JACOBS Jolien 3e Kyu U15 vrouw -48 kg

JUDOCLUB OUD-TURNHOUT - BE

Naam Voornaam Graad Uxx Gewichtsklasse
KHAN Sohel 4e Kyu U13 man
KHAN Sulaiman 5e Kyu U11 man
TEPSURCAEV Magomed 5e Kyu U11 man
VAN DER HOEK Samuel 5e Kyu U11 man

JUDOCLUB SAMBREVILLE - BE

Naam Voornaam Graad Uxx Gewichtsklasse
BOUVIER Fabien 3e Kyu U15 man -?? kg

JUDOCLUB SAMOURAI DILSEN - BE

Naam Voornaam Graad Uxx Gewichtsklasse
SASSEN Hailey 1e Kyu U18 vrouw -57 kg
SLANGEN Tristan 1e Kyu U18 man +90 kg

JUDOCLUB SINT-TRUIDEN - BE

Naam Voornaam Graad Uxx Gewichtsklasse
SARGSYAN Benyamin 5e Kyu U11 man
SMOLDERS Wout 1e Kyu U15 man -55 kg
VANLUYTEN Julie 1e Kyu U15 vrouw -48 kg
VENNEKENS Pieter 1e Kyu U18 man -?? kg

JUDOCLUB TERVUREN - BE

Naam Voornaam Graad Uxx Gewichtsklasse
BLOMME Kobe 4e Kyu U13 man
EECLOO Vince 5e Kyu U11 man
SMEESTERS Victor 5e Kyu U11 man
TANFOUS Ilyas 1e Kyu U18 man -55 kg
VAN DE GAER Toon 5e Kyu U11 man
VANDER AUWERA Axel 3e Kyu U15 man -60 kg

JUDOCLUB VOSSELAAR! - BE

Naam Voornaam Graad Uxx Gewichtsklasse
ADRIAENSENS Jore 5e Kyu U11 man
BOSMANS Mats 3e Kyu U15 man -38 kg
COECKELBERGS Lüna 2e Kyu U15 vrouw -48 kg
COECKELBERGS Aurinko 3e Kyu U13 man
CUYPERS Jana 4e Kyu U11 vrouw
DE WIT Thibo 2e Kyu U15 man -42 kg
DE WIT Ilona 3e Kyu U13 vrouw
DHOOGHE Lars 2e Kyu U15 man -50 kg
PUTTEMANS Rik 5e Kyu U11 man
QUIRYNEN Nore 2e Kyu U18 vrouw +70 kg
TAX Nathan 3e Kyu U18 man -55 kg
VAN ARENDONK Damian 4e Kyu U13 man
VAN HOUT Mauro 4e Kyu U13 man
VAN LOOY Jarne 4e Kyu U13 man
VERHOEVEN Simon 2e Kyu U15 man -38 kg
VERHOEVEN Lucas 3e Kyu U13 man
VERHOEVEN Nore 5e Kyu U11 vrouw
VERSTRAELEN Berre 4e Kyu U13 man

JUDOCLUB ZELE - BE

Naam Voornaam Graad Uxx Gewichtsklasse
ACHTEN Kalinka 2e Kyu U15 vrouw -48 kg
ACHTEN Kasper 1e Kyu U18 man -66 kg
BEECKMAN William 3e Kyu U18 man -55 kg
CLAUS Yana 3e Kyu U13 vrouw
COOREMAN Indy 2e Kyu U15 vrouw -48 kg
D'HEER Lana 4e Kyu U13 vrouw
D'HERDE Sam 1e Kyu U18 man -60 kg
DE KEIJSER Ruben 2e Kyu U18 man -55 kg
DE LEENHEER Febe 1e Kyu U18 vrouw -63 kg
DE MAEIJER Emiel 1e Kyu U18 man -60 kg
DU BOIS Nathalie 3e Kyu U15 vrouw -36 kg
DU BOIS Stephanie 3e Kyu U13 vrouw
GOULIARMIS Angelos 2e Kyu U15 man -42 kg
GOULIARMIS Theodoros 1e Kyu U18 man -60 kg
KAYA Metehan 3e Kyu U13 man
MAES Jelle 3e Kyu U13 man
MAJADMI Mohamed 3e Kyu U13 man
ROGIERS Gust 5e Kyu U11 man
VAN ACKER Tristan 5e Kyu U11 man
VAN AVERMAET Mats 5e Kyu U11 man
VAN DEN BROECK Ella 5e Kyu U11 vrouw
VAN DEN BROECK Wout 3e Kyu U13 man
VAN MALDEREN Yinthe 4e Kyu U13 vrouw

JUDOCLUB ZWIJNDRECHT - BE

Naam Voornaam Graad Uxx Gewichtsklasse
AERNOUTS Matti 5e Kyu U11 man
AHLASS GHOULLA Ayman 6e Kyu U11 man
ALIJEV Achmad 2e Kyu U15 man -66 kg
ALIJEV Mohmad 1e Kyu U18 man -66 kg
BALKASSEM Dien 2e Kyu U15 man -55 kg
DAVITS Léon 5e Kyu U11 man
DE COCK Sander 5e Kyu U13 man
EL AITA Omar 6e Kyu U11 man
ELDERBIEV Ansar 4e Kyu U13 man
FORSTER Viktor 4e Kyu U13 man
LAMBRECHT Quinten 5e Kyu U13 man
LEYSEN Ilona 5e Kyu U13 vrouw
MALSAGOV Mohmad deni 5e Kyu U18 man -60 kg
NAZARI Yasmeen 2e Kyu U15 vrouw +63 kg
OBAZEE Praise 6e Kyu U11 vrouw
RYCKAERT Joppe 5e Kyu U13 man
VAN DE VELDE Jorre 5e Kyu U13 man
VAN GELDER Stan 5e Kyu U13 man
VERMANDER Ruben 4e Kyu U13 man

JUDOGOES - NL

Naam Voornaam Graad Uxx Gewichtsklasse
DIEPERSLOOT Guus 5e Kyu U11 man
HENSSEN Rowan 4e Kyu U13 man
JANSSEN Mika 4e Kyu U13 man
STROBOS Danitshia 4e Kyu U13 vrouw

JUDOKWAI KEMZEKE - BE

Naam Voornaam Graad Uxx Gewichtsklasse
DE BRABANDER Gilles 2e Kyu U18 man -66 kg
DE BRABANDER Jasmin 4e Kyu U13 vrouw
DE BRUYN Ciel 3e Kyu U13 man
DE POTTER Lenn 5e Kyu U11 man
DE SMEDT Jens 4e Kyu U11 man
DE SMEDT Raven 4e Kyu U13 man
PEETERS Alexander 4e Kyu U11 man
PEETERS Helena 3e Kyu U13 vrouw
QUINTIENS Emma 3e Kyu U15 vrouw -36 kg
QUINTIENS Wouter 2e Kyu U18 man -46 kg
VAN DE VOORDE Linus 3e Kyu U15 man -42 kg
VAN HAVER Jonas 5e Kyu U11 man

JUDOSCHOOL KORTRIJK - BE

Naam Voornaam Graad Uxx Gewichtsklasse
CNUDDE Robbe 1e Kyu U18 man -66 kg
GHEYSENS Louise 1e Kyu U18 vrouw -63 kg

JUDOSCHOOL MERELBEKE - BE

Naam Voornaam Graad Uxx Gewichtsklasse
CAEKEBEKE Merlijn 4e Kyu U13 man
COGHE Noa 3e Kyu U15 man -42 kg
DEWULF Lorn 3e Kyu U15 man -34 kg
VAN DE WALLE Ward 3e Kyu U15 man -34 kg

JUDOSCHOOL SAMURAI WILLEBROEK - BE

Naam Voornaam Graad Uxx Gewichtsklasse
DE HAES Sam 3e Kyu U11 man
DE HAES Vince 3e Kyu U13 man
DE TOLLENAERE Menno 3e Kyu U13 man
TROUBLEYN Appolien 2e Kyu U15 vrouw -52 kg

JUDOTEAM - ALEN - BE

Naam Voornaam Graad Uxx Gewichtsklasse
CORTEBEECK Kobe 2e Kyu U18 man -60 kg
NAGELS Rika 2e Kyu U18 vrouw -63 kg
PINTEA Christian 2e Kyu U18 man -55 kg
VELIBEKOV Moeslim 3e Kyu U18 man -60 kg

JUDOTEAM IJSSELMOND - NL

Naam Voornaam Graad Uxx Gewichtsklasse
BAKKER Syon 3e Kyu U15 man -?? kg
BOERMAN Frank 1e Kyu U18 man -?? kg
BRUGGINK Ruben 3e Kyu U15 man -?? kg
CREMER Finn 2e Kyu U15 man -?? kg
DE VRIES Keano 1e Kyu U18 man -?? kg
STOEL Puck 2e Kyu U15 vrouw -?? kg
VAN DIJK Xander 2e Kyu U15 man -?? kg
WIERENGA Silvan 1e Kyu U18 man -?? kg

KANIDO HERSEAUX - BE

Naam Voornaam Graad Uxx Gewichtsklasse
DERAEDT Louny 1e Kyu U18 man -?? kg
GUENFOUD Hichem 1e Dan U18 man -60 kg

KENAMJU - NL

Naam Voornaam Graad Uxx Gewichtsklasse
BEIJE Nigel 4e Kyu U13 man
BLETTERMAN Casimir 3e Kyu U13 man
BREM Nawaii 3e Kyu U13 vrouw
BUTS Robin 5e Kyu U11 vrouw
DE JONG Hidde 5e Kyu U11 man
DE WIJS Drik 4e Kyu U13 man
HAASJES Kiki 3e Kyu U13 vrouw
HOEK Lars 4e Kyu U13 man
KEASBERRY Pepper 4e Kyu U11 vrouw
KNOL Jorrit 4e Kyu U13 man
KUIPER Tristan 3e Kyu U13 man
MAIJ Noah 3e Kyu U13 man
MAIJ Rhiston 3e Kyu U13 man
MANSUR Zara 4e Kyu U11 vrouw
MEIJER Frederik 1e Kyu U13 man
MILENE De jong 3e Kyu U13 vrouw
MOSTERD Julia 4e Kyu U11 vrouw
NOUFAL Amalia 4e Kyu U13 vrouw
OSENDARP Ilse 4e Kyu U13 vrouw
POSMA Sidney 4e Kyu U13 man
ROMIJN Tom 4e Kyu U13 man
RUITER Jimmy james 3e Kyu U13 man
SCHUBART Max 4e Kyu U11 man
SIMON Roemello 3e Kyu U13 man
VAN DEN BOS Raul 4e Kyu U11 man
VAN EMDEN Shen 4e Kyu U13 man
VAN SCHAIK Evin 4e Kyu U13 man
VAPOR Keoni 4e Kyu U11 man

KJC ZELZATE - BE

Naam Voornaam Graad Uxx Gewichtsklasse
DE RUBBEL Thomas 1e Kyu U18 man -?? kg

KONINKLIJKE JUDOCLUB BEVEREN - BE

Naam Voornaam Graad Uxx Gewichtsklasse
HEYNDRICKX Roan 4e Kyu U13 man

MAHOROKAN - NL

Naam Voornaam Graad Uxx Gewichtsklasse
AKDEMIR Ihsan 3e Kyu U13 man
ALEMAN Joris 2e Kyu U15 man -?? kg
ASIL Gokay 4e Kyu U13 man
BOSVELD Yannick 1e Kyu U18 man -?? kg
DE HAAN Sem 2e Kyu U15 man -?? kg
DE HEER Sam 3e Kyu U15 man -?? kg
DE NES Ennio 2e Kyu U18 man -?? kg
DE VREEDE Dave 3e Kyu U13 man
ENGEL Faisal 1e Kyu U18 man -?? kg
GOLDSMITH Sam 2e Kyu U15 man -?? kg
MEHLBAUM Roj 4e Kyu U13 man
NAKKEN Joeri 2e Kyu U18 man -?? kg
SMIT Rutger 2e Kyu U15 man -?? kg
STOSIC Jana 3e Kyu U13 vrouw
TIMMERMANS Vicki 4e Kyu U13 vrouw
VAN BERK Quinty 2e Kyu U18 vrouw -?? kg
VAN BERK Glenn 4e Kyu U13 man
VAN DEN BURGH Thomas 1e Kyu U18 man -?? kg
VAN DIJK Storm 1e Kyu U18 man -?? kg
WURTH Fleur 1e Kyu U18 vrouw -?? kg

MOBERLY JUDO CLUB - UK

Naam Voornaam Graad Uxx Gewichtsklasse
ALMOND Emma 5e Kyu U11 vrouw
CAPACIA Joanne 4e Kyu U13 vrouw

NIPPON JUDO ACHTERHOEK - NL

Naam Voornaam Graad Uxx Gewichtsklasse
VAN LAAREN Nick 3e Kyu U18 man -?? kg

RIGW - BE

Naam Voornaam Graad Uxx Gewichtsklasse
RAYMOND Elliott 1e Kyu U18 man -?? kg
VAN BENEDEN Célia 1e Kyu U18 vrouw -?? kg

RJC AISEAU PRESLES - BE

Naam Voornaam Graad Uxx Gewichtsklasse
MASY Mylan 1e Kyu U18 man -?? kg

RJC KODOKAN SPADOIS - BE

Naam Voornaam Graad Uxx Gewichtsklasse
WISLET Pierrick 1e Kyu U15 man -?? kg

RJC MONS - BE

Naam Voornaam Graad Uxx Gewichtsklasse
CRAPEZ Loélia 3e Kyu U18 vrouw -70 kg
DELPLANQUE Alessandro 3e Kyu U18 man -66 kg
LENAERTS Nathan 3e Kyu U18 man -55 kg
LENAERTS Manon 3e Kyu U15 vrouw -48 kg

ROYAL INTER GEMBLOUX WAVRE - BE

Naam Voornaam Graad Uxx Gewichtsklasse
BRICHET Matthias 1e Kyu U18 man -?? kg
HAMELTIJCK Gabriel 1e Kyu U18 man -?? kg
TAHANI Elias 1e Kyu U15 man -?? kg

ROYAL JUDO CLUB PEPINSTER - BE

Naam Voornaam Graad Uxx Gewichtsklasse
GORDENNE Enzo 1e Kyu U15 man -?? kg

ROYAL JUDO CLUB STOCKEM - BE

Naam Voornaam Graad Uxx Gewichtsklasse
YAKHIEV Adlan 3e Kyu U15 man -?? kg

SAMOERAI RONSE - BE

Naam Voornaam Graad Uxx Gewichtsklasse
HAMDI Ayoub 2e Kyu U18 man -73 kg
HAMDI Wassim 3e Kyu U15 man -50 kg
HAOUEL Naïm 2e Kyu U18 man -55 kg

SEISHIN JC AUDERGHEM - BE

Naam Voornaam Graad Uxx Gewichtsklasse
BEER Sacha 4e Kyu U11 man
BERNABEU Adrian 1e Kyu U18 man -?? kg
BERNATONIS Gabrieluis 3e Kyu U15 man -?? kg
CHASTANET Hugo 4e Kyu U11 man
DENITTO Alessio 2e Kyu U15 man -?? kg
FODIL PACHA Nohe 4e Kyu U11 man
KABA Ibrahim 4e Kyu U11 man
LUKA Nour 2e Kyu U15 man -?? kg
MAUREY Côme 1e Kyu U18 man -?? kg
PANDINI Adrien 2e Kyu U13 man
PELLETIER Gabriel 5e Kyu U11 man
STANTCHEV Nikola 4e Kyu U11 man
STERCKX Samuel 3e Kyu U13 man
TUDA Aris 4e Kyu U13 man
UEMATSU Mei 2e Kyu U15 vrouw -?? kg

SPORTCENTRUM JAN DE ROOY - NL

Naam Voornaam Graad Uxx Gewichtsklasse
BOEKWEIT Tim 1e Kyu U15 man -?? kg
DE BERG Bruin 1e Kyu U18 man -?? kg
DE WILD Yordi 1e Kyu U18 man -?? kg
ELFERING Jimi 1e Kyu U15 man -?? kg
FAAS Siebe 1e Kyu U18 man -?? kg
SCHOUMACHER Jayden 1e Kyu U15 man -?? kg
SCHOUMACHER Ruben 1e Kyu U18 man -?? kg
VAN DER HOEK Finn 2e Kyu U15 man -?? kg
VAN KEMPEN Guus 2e Kyu U15 man -?? kg
VAN RIEL Stan 1e Kyu U18 man -?? kg
VOGTEN Luc 1e Kyu U18 man -?? kg

SPORTSCHOOL SHINTAI - NL

Naam Voornaam Graad Uxx Gewichtsklasse
VAN DE RIJZEN Lieve 2e Kyu U15 vrouw -?? kg

TEAM GOUWE SPORTS - NL

Naam Voornaam Graad Uxx Gewichtsklasse
CHIBANI Zakaria 4e Kyu U11 man
COENDERS Bob 4e Kyu U11 man
DE KONING Christian 3e Kyu U15 man -?? kg
DIRKS Jasper 4e Kyu U13 man
FRASCA Giovino 3e Kyu U13 man
GOUWELEEUW Leona 4e Kyu U11 vrouw
POHL Dorien 2e Kyu U18 vrouw -?? kg
SHAOUL Aaron 3e Kyu U15 man -?? kg
STORM Sander 5e Kyu U11 man
TAMELING Thomas 3e Kyu U13 man
VAN DER MEER Britt 3e Kyu U13 vrouw
VAN DER MEER Jet 4e Kyu U11 vrouw
VAN DER SMAN Nadia 4e Kyu U11 vrouw
VAN DER TUIN Mijs 4e Kyu U11 vrouw
VAN TOL Timme 5e Kyu U11 man
VERBEEK Ella 3e Kyu U13 vrouw
VERBEEK Tom 4e Kyu U11 man
WEIJERMANS Alexander 5e Kyu U11 man

THEO MEIJER SPORT - NL

Naam Voornaam Graad Uxx Gewichtsklasse
BERKELOO Tyler 1e Kyu U15 man -?? kg
BOOT Tijani 1e Kyu U18 man -?? kg
DE WIT Jurre 1e Kyu U15 man -?? kg
DUNJA Veltmeijer 1e Kyu U18 vrouw -?? kg
JANSEN Thomas 1e Kyu U18 man -?? kg
KEES Sjardin 1e Kyu U18 man -?? kg
KLAASSEN Ryan 1e Kyu U15 man -?? kg
KRAAK Pepijn 1e Kyu U18 man -?? kg
NAAKTGEBOREN Jesse 1e Kyu U18 man -?? kg
ROMY Van den driessche 1e Kyu U18 vrouw -?? kg
TADAYON Floreana 1e Kyu U18 vrouw -?? kg
VAN DER DUIM Mik 1e Kyu U18 man -?? kg
VRIELING David 1e Kyu U18 man -?? kg
VRIELING Olav 1e Kyu U15 man -?? kg

TJA SELECTIE - BE

Naam Voornaam Graad Uxx Gewichtsklasse
AERNOUTS Hannes 3e Kyu U13 man
ALEKSANYAN Andreas 2e Kyu U13 man
BAJA Ilias 1e Kyu U18 man -66 kg
BELLEFROID Mattis 4e Kyu U13 man
BENINI Lucas 4e Kyu U13 man
BERGER Leon 5e Kyu U11 man
BORYCZKA Sophie 3e Kyu U15 vrouw -63 kg
BOSMAN Floris 5e Kyu U11 man
BOUZITOUNE Mohamed 5e Kyu U11 man
BRABANTS Samara 3e Kyu U15 vrouw -48 kg
BRABANTS Ian 4e Kyu U13 man
BREUSEGEM Elien 1e Kyu U18 vrouw -63 kg
CALLAERT Lena 1e Kyu U18 vrouw -52 kg
CAREMANS Kobe 4e Kyu U13 man
CAREMANS Tibo 4e Kyu U11 man
CHEUNG Evelien 2e Kyu U18 vrouw +70 kg
CHEUNG Samantha 4e Kyu U13 vrouw
COLAK Fuat 4e Kyu U11 man
DADAIAN Nikolai 3e Kyu U15 man -42 kg
DE BACKER Matthew 3e Kyu U13 man
DE CEULAER Fien 4e Kyu U13 vrouw
DE COCK Titus 3e Kyu U13 man
DE DECKER Lentel 4e Kyu U11 vrouw
DE DECKER Tijmen 3e Kyu U13 man
DE GRAAF Jesney 1e Kyu U18 man -?? kg
DE VILLERS OU DEVILLERS Mathieu 3e Kyu U15 man -60 kg
DE VOEGT Hanne 1e Kyu U18 vrouw -70 kg
DE WIT Wout 2e Kyu U18 man -73 kg
DECRUYENAERE Bob 4e Kyu U13 man
DEDECKER Ayden 4e Kyu U11 man
DELANGLEZ Kylian 3e Kyu U15 man -60 kg
DELANGLEZ Tianny 2e Kyu U15 vrouw -57 kg
DELBEKE Kobe 5e Kyu U11 man
DESRUELLES Jayden 4e Kyu U11 man
DICK Saartje 2e Kyu U15 vrouw -?? kg
DOM Naut 2e Kyu U18 man -60 kg
DOMS Yana 1e Kyu U18 vrouw -?? kg
DZELIEV Djabeg 5e Kyu U11 man
EISCHEN Xzeno 1e Kyu U18 man -60 kg
ENSENAT PAJOR Estera 1e Kyu U18 vrouw -63 kg
FOLDERS Otis 4e Kyu U11 man
FRANSEN Bastiaan 4e Kyu U11 man
GASPARYAN Edmond 3e Kyu U15 man +66 kg
GAYRBEKOVA Kyla 3e Kyu U15 vrouw -48 kg
GELUYCKENS Sebastian 4e Kyu U11 man
GHAZAL Diab 5e Kyu U11 man
GILLIS Dorien 4e Kyu U11 vrouw
HAMZAOUI Farouk 3e Kyu U15 man -55 kg
HEIJ Brendt 2e Kyu U13 man
HENCKAERTS Toon 3e Kyu U15 man -38 kg
IRAZBIEV Alikhan 3e Kyu U18 man -55 kg
IZRAILOV Zia 4e Kyu U13 man
JANSEN Marie-lise 3e Kyu U15 vrouw -48 kg
KADDOURI Imran 4e Kyu U13 man
KADIVNIK Maxim 1e Kyu U18 man -50 kg
KARAHAN Emir baran 2e Kyu U13 man
KERREMANS Storm 4e Kyu U13 man
KOCHARYAN Arno 3e Kyu U15 man -?? kg
KOENE Iris 5e Kyu U11 vrouw
KONOVALOV Andrey 4e Kyu U13 man
LATRÉ Anaïs 5e Kyu U11 vrouw
LEGRAIN Luca 4e Kyu U11 man
LEMMENS Vito 4e Kyu U13 man
LINSKENS Fen 4e Kyu U13 man
LOCKITCH Charlie-sue 4e Kyu U11 vrouw
LORENCI Dion 4e Kyu U11 man
MANASERYAN Hovik 4e Kyu U13 man
MARCK Zepp 3e Kyu U11 man
MARGOSHVILI Muhammad 5e Kyu U11 man
MASSART Ilias 2e Kyu U18 man -55 kg
MASSART Zoi 3e Kyu U13 vrouw
MASSELUS Yente 1e Kyu U18 man -60 kg
MATTHIEU Daan 4e Kyu U13 man
MBIYA BENZANGO Floriane 3e Kyu U18 vrouw +70 kg
MELIKOV Gadzhi 3e Kyu U18 man -81 kg
MERCKX Joni 3e Kyu U15 vrouw -63 kg
MIMOUNI Chahid 3e Kyu U15 man -55 kg
MOHIUDDIN Mohammad omar 5e Kyu U11 man
NIKAEV Deny 4e Kyu U13 man
NYS Eva 5e Kyu U11 vrouw
NYS Noah 4e Kyu U13 man
OZDEMIR Berk 3e Kyu U15 man -55 kg
PALMAERTS Jade 4e Kyu U11 vrouw
PALMAERTS Jolan 2e Kyu U13 man
PALS Lyo 2e Kyu U13 man
PAUWELS Alexander 3e Kyu U18 man -81 kg
PEETERS Aaron 2e Kyu U15 man -60 kg
PRONT Vince 4e Kyu U13 man
RAETS Mani 2e Kyu U15 man -?? kg
SAPATA BICHO Laura 3e Kyu U15 vrouw -44 kg
SHAHBERDIAN Gianni 1e Dan U18 man -66 kg
SHAKHMURZAYEV Yasin 4e Kyu U13 man
SOETENS Axl 2e Kyu U18 man -60 kg
STEVENS Jonathan 4e Kyu U11 man
STEVENS Rune 2e Kyu U13 vrouw
TEMMERMAN Nina 4e Kyu U11 vrouw
TEMMERMAN Roy 2e Kyu U13 man
VAN ASSENDELFT VAN WIJCK Axel 4e Kyu U11 man
VAN BLADEL Michiel 4e Kyu U11 man
VAN CAMP Stijn 3e Kyu U18 man -50 kg

TORADOSHI - NL

Naam Voornaam Graad Uxx Gewichtsklasse
KAT Furkan 4e Kyu U11 man

TPO - NL

Naam Voornaam Graad Uxx Gewichtsklasse
LOOYENGA Vincent 1e Kyu U18 man -?? kg
METTINKHOF Lotte 1e Kyu U18 vrouw -?? kg
RIKMANSPOEL Maud 1e Kyu U18 vrouw -?? kg
SCHIPPER Yaël 1e Kyu U18 vrouw -?? kg

USI JUDO - FR

Naam Voornaam Graad Uxx Gewichtsklasse
DEGHNOUCHE Bilal 1e Dan U18 man -?? kg

YAMA-ARASHI JUDOCLUB BAVIKHOVE - BE

Naam Voornaam Graad Uxx Gewichtsklasse
COENE Daan 1e Kyu U18 man -66 kg
COENE Jasper 2e Kyu U15 man -50 kg
DECLERCQ Andreas 1e Kyu U18 man -50 kg
GRYMONPREZ Vic 1e Kyu U18 man -60 kg
LAPAUW Mats 3e Kyu U13 man
MANUKYAN Sarkis 2e Kyu U18 man -55 kg
MASSCHELEIN Warre 2e Kyu U15 man -50 kg
PENNE Leon 3e Kyu U13 man
PLETS Lothar 1e Kyu U18 man -55 kg
PLETS Mattijs 3e Kyu U13 man
ROOBROUCK Mats 3e Kyu U13 man
TACK Sem 2e Kyu U15 man -46 kg
VAN ACHTE Aiden 2e Kyu U18 man -66 kg
VANDENDRIESSCHE Arno 3e Kyu U13 man
VANSTEENKISTE Alexander 2e Kyu U15 man -46 kg

YOSHI-KAN - BE

Naam Voornaam Graad Uxx Gewichtsklasse
SMEKENS Linde 4e Kyu U11 vrouw

YUSEI GACHI - BE

Naam Voornaam Graad Uxx Gewichtsklasse
KNOEF Healow 4e Kyu U13 vrouw